wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Poradniki2 » Płyn i żel rozpuszczający i usuwający rdzę - Multibond

Płyn i żel rozpuszczający i usuwający rdzę - Multibond

Data dodania: 01-12-2018 ANTIRUST GEL - to nowy, produkowany wg naszej własnej receptury, środek rozpuszczający i usuwający rdzę oraz tlenki innych metali. Stanowi skuteczną broń w walce z wszech obecną korozją metali jak również osadami z kamienia.
Pomysł na ANTIRUST GEL wyniknął z potrzeby zastosowań środków rozpuszczających rdzę na powierzchniach pionowych, tzw. "sufitowych" oraz na powierzchniach o małych rozmiarach np. w punktowych odpryskach lakierów ochronnych.

alt

Płynny środek rozpuszczający i usuwający rdzę MULTIBOND-94

MULTIBOND-94 to płynny środek rozpuszczający i usuwający rdzę oraz tlenki innych metali. Stanowi skuteczną broń w walce z wszechobecną korozją metali jak również osadami z kamienia.
Środek znajduje zastosowanie głównie tam, gdzie detale przeznaczone do odrdzewienia mogą być bezpiecznie zanurzone w naczyniu z płynem o ile w ogóle się do niego mieszczą. Nie należy więc zanurzać powierzchnii częściowo lakierowanych, ponieważ żel mógłby je uszkodzić. W przeciwnym razie należy użyć MULTIBOND-94 antirust gel.

Głównym składnikiem produktu jest kwas ortofosforowy

Głównym składnikiem płynu i żelu jest kwas ortofosforowy, który w połączeniu ze specjalnymi dodatkami daje efekt skutecznego i czystego działania (powierzchnia oczyszczona produktami nie przebarwiają się).

alt


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Poradniki
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl